הדברה

הדברה

רוב המזיקים מגיעים לבקר עם כל המשפחה, ואם הגיעו לבד, הם כבר ידאגו להקים משפחה אצלכם בבית. לכן, אם נתקלתם ביותר מתיקן (ג'וק) אחד בבית, או ראיתם שיירת נמלים הולכת וגדלה, כדאי שתזמינו מקצוענים, שהתמחותם היא הדברה ראש העין. במקרים שההדברה דרושה נגד מכרסמים ההמלצה תקפה אף יותר, אם כי לעכברים ניתן להניח מלכודות בעצמכם. עם חולדות אין להתעסק לבד וחובה להזמין הדברה מאיש מקצוע

 

כאמור, היתרונות של העיר מזמינים גם חסרונות. במקומות מרובי צמחייה נמצא גם הרבה דבורים, וגרוע מכך, קיני צרעות רועשים ומפחידים; טרמיטים, שהם בעיה קיימת ומוכרת גם בארץ, בעיקר ביישובים בעלי אופי כפרי, נמלים כמובן, שמוצאות את דרכן בקלות מהגינה למקרר; נחשים בקיץ, כצפוי, אך גם בחורף, כשהם מחפשים מקום חמים לשהות בו; מכרסמים שונים, שמכרסמים את חוטי החשמל וגורמים לנזקים בבית ובחוץ, ועוד. לכל אלה יש פתרון אחד – הדברה מבעל מקצוע מוסמך ורצוי הדברה מקיפה, שתפתור אתכם מכל המזיקים בבת אחת.

 

אקולוג'וק – שירותי הדברה עוסקת בהדברה ירוקה עם במערכת ניטור לחרקים ומכרסמים על מנת לדעת איפה והיכן לטפל במפגע של החרקים והמכרסמים. בנוסף חברתינו עוסקת בתחזוקה חודשית ושוטפת עם מסעדות, קייטרינג, בתי חולים, בתי אבות, גני ילדים, בתי ספר, מכללות ועוד. 

 

אקולוג'וק – שירותי הדברה הינה הדברה ירוקה ובטוחה עם מיטב מדבירים מוסמכים נגד כל סוגי החרקים. כמו כן אנו גם מקצועים בהדברת עכברים והדברת חולדות ! הגעה עד שעה לבית הלקוח!

הדברה מקצועית ובטוחה  (מחיר מבצע)

למה אנחנו?

לכל אזורי הפעילות שלנו

* מבצע מיוחד למזמינים הדברה בביוב יקבלו הנחה של 50% הנחה על פתיחת סתימה / שטיפת הקו*
צריכים ייעוץ עכשיו ? שלחו טופס יצירת קשר או חייגו 24 שעות ביממה 052-426-1252

כדי שלא תדאגו יותר מדי אנו זמינים 24 שעות ביממה, 6 ימים בשבוע על מנת לספק לכם את השירות האיכותי, המהיר והיעיל ביותר שנוכל.

תגובות אחרונות