הרחקת יונים

הרחקת יונים

הרחקת יונים מונעת נזקים שנגרמים מהאוכל הרב שהיונים זקוקות לו במהלך היום, מהפסולת שחבורות היונים מייצרות על הבניינים, רכבים, גגות ובמסתורי הכביסה,שלא לדבר על כמות המחלות שנגרמות מהתרבות חיידקים בלשלשת שלהן. הרחקת יונים, כשהיא נעשית על ידי מרחיק יונים מקצועי, יכולה לעזור לכם להחליט מהי השיטה המתאימה ביותר לביתכם, ולעשות את הפעולות הדרושות כדי לעזור לכם להיפטר המטרד. מרחיק יונים אינו עושה הרחקת יונים באמצעות שיטות של הרג, אלא דרך שיטות שמכבדות את בעלי החיים ופשוט מונעות מהיונים להתיישב במקום אחד ולהטריד. הרחקת יונים כשמה כן היא, הרחקה, לא השמדה.

חברת אקולוג'וק – שירותי הדברה מתמחה במתן פתרונות הרחקת יונים בסביבת מבנים עבור לקוחות מוסדיים, מפעלים ולקוחות פרטיים. החברה מפעילה צוות מומחים בעל בסיס ידע רחב וניסיון רב בהתמודדות עם מטרדי יונים, העוסק במחקר ופיתוח, ומציב אותה כחברה מובילה המבצעת פעילות ענפה בהתמודדות עם מפגעי יונים.

אקולוג'וק – שירותי הדברה עוסקת בהדברה ירוקה עם במערכת ניטור לחרקים ומכרסמים על מנת לדעת איפה והיכן לטפל במפגע של החרקים והמכרסמים. בנוסף חברתינו עוסקת בתחזוקה חודשית ושוטפת עם מסעדות, קייטרינג, בתי חולים, בתי אבות, גני ילדים, בתי ספר, מכללות ועוד. 

אקולוג'וק – שירותי הדברה הינה הדברה ירוקה ובטוחה עם מיטב מדבירים מוסמכים נגד כל סוגי החרקים. כמו כן אנו גם מקצועים בהדברת עכברים והדברת חולדות ! הגעה עד שעה לבית הלקוח!

הדברה מקצועית ובטוחה החל מ- 190 ₪ (מחיר מבצע)

למה אנחנו?

לכל אזורי הפעילות שלנו

* מבצע מיוחד למזמינים הדברה בביוב יקבלו הנחה של 50% הנחה על פתיחת סתימה / שטיפת הקו*

צריכים ייעוץ עכשיו ? שלחו טופס יצירת קשר או חייגו 24 שעות ביממה 052-4261252

כדי שלא תדאגו יותר מדי אנו זמינים 24 שעות ביממה, 6 ימים בשבוע על מנת לספק לכם את השירות האיכותי, המהיר והיעיל ביותר שנוכל.

תגובות אחרונות