פתיחת סתימות ביוב

אקולוג'וק מתמחה בשירות ביוב הכולל פתיחת סתימות לבית

ביוב סתום הוא בעיה לא נעימה- שומן בישול שאריות אוכל ושמן שנשטף בכיור יוצרים הצטברויות שומן ולחסימת צנרת הביוב. בשילוב עם מגבונים לחים הם נוצרת בעיה לא קטנה- בגלל שהם עשויים מפלסטיק, הם אינם מתפרקים כמו נייר טואלט, עם קצת חום הם גם נצמדים לשומן וסותמים את המערכת או את פתחי הניקוז שלה.  מה שגורם למים לחזור דרך האסלה שלך או אפילו לכיור במצבים קשים יותר. הביוב המחובר לבית שלך לא נועד להתמודד עם שום דבר אחר מאשר בשפכים, נייר טואלט ופסולת טבעית.

פתיחת סתימות בבית עם המכשור המתקדם

פתיחת סתימות ביובפתיחת סתימות ביוב בבית, במטבח ובמקלחות, עם המכשור המתקדם שאנו מתמחים בו

חברת אקולוג'וק מתמחה בשרותי ביוב מספקים שירותי פתיחת סתימות ביוב למגזר העסקי, מוסדות, מפעלים, מסעדות וכו'.

אקולוג'וק מתמחה בשרותי ביוב עם המכשור המתקדם, לכל סוגי שירותי הביוב ומספקת ייעוץ ושירות פתיחת סתימות ביוב ובכל נושא מערכות תשתיות הביובב ואנו מנהלים מעקב מסודר, ותזכורות לתאריכי שאיבה קבועים במערכות הביוב והשומנים.

כל זה על ידי ביובית. ביובית היא משאית המצבעת שאיבה או הזרמת מים בלחץ גבוה, המיועדת לטפל בסתימות ובהצפות של מערכת ביוב וצנרת גדולה ובעצם בכל בעיות האינסטלציה שאינן בתוך צנרת הבית הפנימית.  ביובית מקצועית מטפלת ביעילות אף בבעיות ההמתרחשות במערכות גדולות במיוחד כגון- מפעלי תעשיה הזקוקים לתחזוקה שוטפת, ביוב עירוני, בניינים משותפים, עסקים המפרידים שומנים כגון- בתי מלון, אולמות אירועים ומסעדות. למעשה- כשמדובר באיתור או פתיחת סתימות ביוב של בניין או בלוק בניינים אשר מבנה הצנרת בו הוא טורי – משאית ביובית היא הפתרון היחיד .

נשמח לעמוד לשירותכם לכל שאלה ועניין

צריכים ייעוץ עכשיו ? שלחו טופס יצירת קשר או חייגו 24 שעות ביממה 052-4261252

כדי שלא תדאגו יותר מדי אנו זמינים 24 שעות ביממה, 6 ימים בשבוע על מנת לספק לכם את השירות האיכותי, המהיר והיעיל ביותר שנוכל.

תגובות אחרונות